נא מלא את הפרטים הבאים הבאים,

ונשמח לענות לפנייתך בהקדם

הבנאי 29 .חולון

2237350@gmail.com

Tel: 052-2237350

053-2237350

  יתרונות העיצוב בעץ  

 

אנחנו בנגריית אסטרו נשמח לשכנע את כל המתלבטים מדוע רהיטים מעץ מלא הם כה עמידים, יוקרתיים ומבוקשים בכל הנוגע לעיצוב הבית.

העיצוב בעץ זהו צעד מתבקש למי שרוצה בביתו רהיטים איכותיים אשר יחזיקו מעמד לשנים רבות.

זה נכון שמי שמרהט את ביתו ברהיטים מעץ מלא מקנה להם מראה מאוד מסוים, יש כאלה שיגידו "זקן", אבל מנגד אפשר לטעון שמדובר על רהיטים איכותיים ועמידים בעלי מראה יוקרתי ומרשים.

עיצוב בעץ - המראה האולטימטיבי לבית משפחתי

עיצוב בעץ יקנה לביתכם מראה חמים, טבעי ורגוע, בעצם מדובר על כל התכונות שאנחנו רוצים שיאפיינו את הבית שלנו. בין אם אנחנו יושבים וצופים בטלוויזיה בסלון, אוכלים ארוחת ערב בפינת האוכל או סתם מתכרבלים במיטה ביום חורפי וגשום. כמו כן, רהיטים מעוצבים מעץ מלא מאוד עמידים ללחות, וכיודע שבמדינה בעלת אקלים מדברי כמו ישראל, לחות יש לנו בשפע. במרוצת השנים כל הרהיטים מתבלים באופן כזה או אחר, וכן לרהיטים מעץ מלא יש יתרון חשוב ומשמעותי, ניתן לחדש אותם יחסית בקלות. באמצעות שיוף קל ומריחת חומר לכה משמר, אפשר להפיח בעץ רוח חיים. תיקון מסוג זה ישדרג את מראה העץ, שכן הוא יקנה לו מראה יותר עתיק.

עץ הוא חומר טבעי ולא מסרטן

 

לעץ יש יתרון משמעותי על פני כל החומרים שבהם משתמשים בהכנת רהיטים תעשייתיים, שאגב חלקם התגלו כמסרטנים. עץ הוא אחד החומרים העמידים ביותר שיש בטבע לא סתם יש עצים שחיים 100 שנים ויותר. אם אתם חוששים שבגלל שבחרתם לבצע עיצוב בעץ של כל הרהיטים בבית הם יראו אותו הדבר, אנחנו בנגריית אסטרו, נגרייה במרכז, יכולים להרגיע אתכם כבר מעכשיו. זאת מכיוון שיש מבחר רחב של סוגי עצים שניתן להפיק מהם רהיטים, כך שאין לכם מה לדאוג. לסיכום אנחנו יכולים לומר בפה מלא שלא לחינם העץ נחשב למלך של תחום הרהיטים לבית. המלצתנו אליכם היא מאוד פשוטה, אם אתם אנשים שאוהבים איכות ומוכנים לשלם קצת יותר על מנת לקבל תמורה מלא לכספכם ואף יותר, רהיטים מעץ מלא בנגריית אסטרו זה בהחלט צריך להיות המקום הבא שתבקרו בו כאשר תרצו לרהט מחדש את ביתכם האהוב או את ביתכם החדש. 

 

חזור למאמרים 

בן לקוחותינו