נא מלא את הפרטים הבאים הבאים,

ונשמח לענות לפנייתך בהקדם

הבנאי 29 .חולון

2237350@gmail.com

Tel: 052-2237350

053-2237350

 

טיפים לשדרוג חדר השינה

 

חדר השינה הוא אחד החללים החשובים ביותר בבית. חדר השינה הוא המרחב הפרטי ביותר שלנו בבית, הוא מעוז האינטימיות והמקום שבו אנחנו אמורים לפרוק מתחים ולצבור אנרגיות לאחר יום עבודה עמוס. 

 

כיצד לשדרג חדר השינה באמצעים פשוטים? הנה מספר טיפים:

  •  עצבו את הבית על ידי צביעה של קירות חדר השינה, כל קיר בצבע שונה בכדי ליצור עניין, להכניס חיים, לגוון וליצור מוקד משיכה לעין. צבעים ידועים בהשפעה המרובה שיש להם וכך, מבלי שתצטרכו לרכוש רהיטים חדשים, תוכלו באמצעים פשוטים להכניס לחדר השינה שלכם טאץ'.

  •  המיטה היא הריהוט המרכזי בחדר השינה, ועל כן הלבשתה מחדש תוסיף הרבה סטייל לחדר השינה. קנו מערכת מצעים איכותית, פרסו על המיטה כיסוי מיטה מדליק ומספר כריות נוי רכות ונעימות ואם תרצו לרענן עוד יותר, בואו לבקר אותנו בנגריית אסטרו שבתל אביב. לא תאמינו איזה מגוון רחב של מיטות מעוצבות ומפנקות תמצאו אצלנו! 

  •  תאורה מיוחדת היא דרך מצוינת להוסיף לחדר השינה סטייל ושיק. החליפו את התאורה הנוכחית בגוף תאורה המשתלשל מהתקרה, שניתן לווסת את רמות האור שהוא מפיץ וכך תוכלו להפוך את חדר השינה לנעים גם עבור קריאה ועבודה על המחשב וגם עבור רומנטיקה.

  •  נסו לשנות את המיקום של החפצים המרכזיים בחדר. על-פי תורת הפאנג שואי, מיקום מחדש של הרהיטים יכול לשנות את זרימת האנרגיה בחלל, שבתורה תתרום לשדרוג האווירה ומנוחה שתשרור בחדר וכמובן שגם לשינוי של התחושות שלכם באותו המרחב.

מחפשים נגרייה במרכז?

חזור למאמרים

בן לקוחותינו