נא מלא את הפרטים הבאים הבאים,

ונשמח לענות לפנייתך בהקדם

הבנאי 29 .חולון

2237350@gmail.com

Tel: 052-2237350

053-2237350

כיצד לבחור את הסגנון העיצובי למטבח החדש שלכם?

 

המטבח הוא אחד החללים המרכזיים ביותר בבית, אנחנו שוהים בו לא מעט זמן במשך היום, מבשלים בו ולעיתים אף אוכלים בו את הארוחות שלנו, לא מפתיע, אם ככה שזהו גם המרחב  הביתי שבו ישראליים משקיעים את עיקר התקציב שלהם.

 

עיצוב המטבח

 

אם אתם מתכוונים לשדרג את המטבח הנוכחי או להחליפו במטבח חדש לגמרי, ומתלבטים באיזה קו לעצב את המטבח החדש, כדאי לקחת בחשבון מספר פרמטרים לפני ביצוע ההחלטה והקניה:

  • עולם העיצוב טומן בחובו אינסוף אפשרויות, גם בתחום המטבחים. ניתן כיום לעצב מטבח בקו מודרני, מינימליסטי או כפרי, בסגנון וינטג', בסגנון אקלקטי או בקו תעשייתי, מודרני או הייטקיסטי. הבחירה בסגנון העיצוב צריכה קודם כל להיעשות תוך התכתבות ישירה עם הקו העיצובי הכללי בבית בכדי שלא יהפוך לחלק מנוכר ותיווצר תחושת הרמוניה ושילוב.  

  •  בחירת הקו העיצובי שלפיו ייבנה המטבח החדש שלכם צריכה גם להתבסס על הטעם ועל העדפותיהם העיצובית של בעלי הבית. מטבח כפרי עשוי עץ, למשל, כזה שתוכלו למצוא גם אצלנו בנגריית אסטרו בתל אביב, הוא לא רק פופולארי מאוד, אלא גם בעל מראה קסום ישיר ליתר חלקי הבית. ומיוחד, אך חשוב שבעלי הבית יאהבו את סגנון העץ, הגימורים והצבעים של הסגנון הכפרי. 

 

חשוב לציין שמגוון האפשרויות העיצוביות הקיים למטבחים הוא כמעט אינסופי ובטוח שתמצאו את סגנון העיצוב העונה בדיוק על טעמכם האישי.

חזור למאמרים

בן לקוחותינו