נא מלא את הפרטים הבאים הבאים,

ונשמח לענות לפנייתך בהקדם

הבנאי 29 .חולון

2237350@gmail.com

טל': 052-2237350

053-2237350

רהיטים מעוצבים במגוון רחב של חומרי גלם 

 

עברתם לדירה חדשה ואתם מתכננים עבודת שיפוץ?! הרשו לנו לספר לכם שבהחלט הגעתם אל הכתובת הנכונה. יש לנו ניסיון של 23 שנה ואנחנו יושבים בחולון, באזור התעשייה. אתם בהחלט מוזמנים לבקר ולהתרשם מהעבודה בעץ שהיא גם מקצועית וגם איכותית. בימינו כשכולם נוהרים בהמוניהם לאיקאה לקנות רהיטים "חסרי נשמה", עשויים מחומרים תעשייתיים, שכל תפקידים מסתכם בלהיות זולים. אנחנו יכולים להבטיח לכם שהרהיטים של נגריית אסטרו יכניסו לביתכם אור ואנרגיות חיוביות. אין כמו עיצוב רהיטים מעץ מלא בעלי עוצמה שקטה, חוזק ועמידות לאורך שנים. מדובר כאן על רהיטים לכל החיים. לא כאלה שצריך להחליף כל שנתיים.

 

רהיטים מעוצבים לא רק מעץ מלא

 

אבל לא רק בעץ אנחנו מומחים, אם אתם מעוניינים בחיתוך ישר, ביצור מכופף או קשתי של אלמנטים שונים, כגון: אלומיניום, ברזל, שיש, זכוכית ועוד. התחשק לכם ריהוט גינה? אין שום בעיה! גם את זה תוכלו למצוא אצלנו. זה נכון שאנו לא עושים פרסומות עם דוגמניות בינלאומיות, כי בסוף האיכות היא זו שקובעת. בנוסף, כאשר אתם רוכשים את הרהיטים אצלנו, זה נותן זריקת עידוד לתעשייה המקומית, הרי את כל הרהיטים שלנו, אנחנו מייצרים כאן בישראל ורק את החומרי הגלם מייבאים. אז עזבו אתכם מרהיטים שוודים וסינים ובואו לרכוש תוצרת כחול לבן. אנחנו מבטיחים לכם שתקבלו תמורה מלא לכספכם, ללא שום ספק. 

 

מי שלא מעודכן לא קיים...

 

בנגריית אסטרו אנחנו תמיד מקפידים להתעדכן בטרנדים אחרונים בכל הנוגע לעיצוב הרהיטים. האחרון שבהם הוא שילוב של זכוכית ומתכת ברהיטים. השימוש בחומרים הופך לתדיר יותר ומקנה לכל חלל בו נמצא הריהוט מראה יוקרתי ומודרני. חשוב לציין כי שני החומרים הללו שונים במהותם. המתכת היא חומר מבריק וחזק המגיעה בצבעים בוהקים, לעומת זאת, הזכוכית הינה חומר עדין ושביר, אך מאידך, מגלה עמידות בשימושים שונים, כגון: מדפים שולחנות וויטרינות. אז בין אם מדובר על שולחן לסלון, מזנון טלוויזיה או בכל סגנון עיצובי אחר, ללא כל ספק השילוב המנצח של זכוכית ומתכת מציג בפנינו עולם חדש ובלתי רגיל של אפשרויות עיצוב לבית. אנחנו מאוד ממליצים לכם לנסות.       

בן לקוחותינו